Bolderājā zagļi kādas sievietes auto tiešā nozīmē atstāj uz ķieģeļiem

0 komentāri

Deviņdesmitie gadi atgriežas! Bolderājā kādas sievietes automašīnai, neraugoties uz pavasara atnākšanu, nozagtas ziemas riepas. Automobilis atstāts uz ķieģeļiem.

Irina pirms aptuveni pusgada pārcēlās no Teikas uz Bolderāju. Dzīvojot Teikā, ar automašīnas novietošanu nebija nekādu problēmu – viņas Audi neviens neaiztika, taču Bolderājā viss ir citādāk… Sieviete automašīnu nevar turēt maksas stāvvietā, jo tuvākā no tām atrodas laba gājiena attālumā, savukārt “parkošanās” netālu no mājas pirmdienas rītā viņai sagādājusi gana nepatīkamu pārsteigumu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mani sešos no rīta pamodināja draudzene, teica, ka mašīna stāv uz ķieģeļiem.
Izsauktie policisti fiksējuši notikušo un vienīgais, ko vismaz pagaidām spējuši līdzēt – pateikt aptuvenu laiku, kad noziegums noticis,” stāsta Irina.

Foto

Likumsargi sacījuši, ka patrulēja četros no rīta, un tad visas automašīnas bija uz saviem riteņiem. Plkst. 6.00 no rīta noziegums jau bija noticis.

Automašīna atstāta bezpalīdzīgā stāvoklī, deviņdesmito gadu stilā un, lai ar to kaut ko iesāktu, vajag jaunas riepas. Nozagtas ir ziemas riepas, un, par laimi, sievietei ir vasaras riepu komplekts. Savukārt lietie diski, kuru dēļ riepas, visticamāk, nomontētas, bijuši vienīgie. Šādi diski varētu maksāt aptuveni 400 eiro.

Liels lūgums visiem, kuri redzēja, kas nozaga Audi riteņus, cikos tas precīzi notika vai vēl labāk – kur pazudušie diski ar riepām atrodas tagad, zvaniet policijai!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas