Bolderājā vairāk nekā 20 hektāru platībā deg niedres. Foto no notikuma vietas!

0 komentāri

Ceturtdienas pēcpusdienā pamatīga ugunsnelaime skārusi Bolderāju – tajā deg niedres vairāku desmitu hektāru platībā.

Tiek vēstīts, ka ugunsgrēks izcēlies 28 hektāru platībā. Bez Tabu filmēšanas grupa notikuma vietā novēroja, ka deg niedres. Ugunsgrēks piesaistījis lielu apkārtējo iedzīvotāju interesi – notikuma vietā redzami arī bērni, kuri ar zariem palīdzējuši dzēst uguni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VUGD ir izplatījusi brīdinājumu, ka uguns strauji maina virzienu, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti netuvoties tai. Notikuma vietā atrodas vairākas ugunsdzēsēju automašīnas, kas “izkaisītas” pa visu lauku. Ik pa laikam uz lauka esošie “uguns perēkļi” uzliesmo pa jaunam. Kā no notikuma vietas ziņo Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters, ap plkst 17.50 degšana turpinājusies ar jaunu sparu.

Foto

Video no notikuma vietas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas