Bolderājā uzdarbojas zagļi un laupītāji

0 komentāri

Lai kā Bolderājas iedzīvotāji slavētu savu rajonu, fakti ir bēdīgi – smagi noziegumi tur notiek katru dienu. LNT raidījuma Degpunktā komanda brauca filmēt stāstu par laupīšanu, bet rezultātā viņu acu priekšā notika zādzība.

Bolderājā, Parādes ielā ir kāds visu diennakti atvērts krogs, kur apmeklētāju netrūkst. Pat dienas vidū un rīta agrumā te ik pa brīdim iegriežas cilvēki, lai iestiprinātos ar kādu grādīgo dzērienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, ka tur, kur tiek lietots alkohols, tur mēdz gadīties arī dažnedažādi incidenti. Viens tāds noticis pirms nedēļas. Kāds klients izgājis uz ielas un tūdaļ pat viņam uzradušies divi jauni paziņas.

Tā vietā, lai pļāpātu, viņi iereibušo situši, atņēmuši 100 eiro, telefonu un aizbēguši. Bāra darbiniece notikušo nav pat pamanījusi. Sieviete saka, ka problēmas reizēm gadoties, taču vismaz kroga telpās tās risinot apsargi. Kas notiek ārā – tā vairs nav bāra personāla darīšana.

Abus laupītājus policistiem izdevies notvert. Vīrieši ir 21 un 33 gadus veci. Nozagto mantu, protams, pie viņiem vairs nav.

Degpunktā komandai, Bolderājas iedzīvotāji stāsta, ka Bolderājā ar drošību viss esot vislabākajā kārtībā.

Lai ko arī teiktu šie cilvēki, kamēr tiek filmēts sižets no bāra izskrējis vīrietis, kurš pavēstīja ka nupat esot aplaupīts.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas