Bolderājā avārijas stāvoklī esošā mājā iebrukusi dzīvokļa grīda

0 komentāri

Trešdienas vakarā Bolderājā kādā avārijas stāvoklī esošā ēkā iebrukusi dzīvokļa grīda, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdienas vakarā plkst. 21.47 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lielo ielu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju avārijas stāvoklī esošā mājā daļa dzīvokļa iebruka ēkas pagrabā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā bija iebrukusi grīda 10 m² platībā. Daļa mājas iedzīvotāju evakuējās pašu spēkiem, bet daļu evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Notikumu vieta tika norobežota un uz vietas palika Pašvaldības policijas darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plkst. 13.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunciema gatvi Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī uz balkona deg linoleja apšuvums un sadzīves mantas 1 m² platībā. Dzīvoklī esošo 70 gadus veco sievieti ugunsdzēsēji glābēji nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 14.21.

Agrā ceturtdienas rītā plkst. 3.42 tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novada Naujenes pagastu, kur dega šķūņa ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, vienstāvu koka saimniecības ēka dega aptuveni 160 m² platībā. Plkst. 4.26 ugunsgrēks tika lokalizēts, un plkst. 8.00 tā likvidācijas darbi turpinās.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 28 izsaukumus, no kuriem deviņi bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas