Bijušās advokātes Baltiņas slepkavībā apsūdzētais vainu neatzīst, bet līķa slēpējs atzīst

0 komentāri

Aukstasinīga slepkavība, ko labi draugi pastrādājuši dažu tūkstošu eiro dēļ – tā īsumā varētu raksturot bijušās advokātes Intas Baltiņas slepkavības apstākļus. Šodien Rīgas rajona tiesa sāka pēc būtības izskatīt lietu, kur slepkavībā apsūdzēts Baltiņas labs paziņa, bet nozieguma atbalstīšanā un pēdu slēpšanā vēl divi cilvēki. Jāpiebilst, ka apsūdzētais savu vainu iepriekš bija atzinis, bet tagad savu viedokli krasi mainīja.

Pagājušā gada maijā Inta Baltiņa kādā Vecrīgas kafejnīcā satikās ar savu paziņu Jāni Burvu. No advokatūras izslēgtā sieviete gribēja kļūt par uzņēmēju, tādēļ viņai todien bija līdzi 13 000 eiro skaidrā naudā, par ko pirkt celtniecības tehniku. Inta Baltiņa tobrīd nezināja, ka Burva jau bija izplānojis viņas nāvi. Tā uzskata prokuratūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Draugs piedāvājis sievieti aizvest uz plānoto darījuma vietu Jelgavā, un pasaucis savu bijušo sievu Irēnu Goldbergu, kura ieradusies ar auto. Pa ceļam viņi izdomājuši piestāt Olainē. Kamēr Burva ar Baltiņu runājušies viesistabā, Goldberga no virtuves atnesusi nazi. Apsūdzībā teikts, ka Burva upuri ar to sadūris, bet Goldberga no virtuves atnesusi vēl piecus nažus. Duršana turpinājusies.

Tālāk viss noticis tikpat aukstasinīgi – iespējamie slepkavas piezvanījuši savam paziņam Romānam Zandersonam, un palūguši atbraukt palīgā. Viņš arī piekritis, nemaz nezinot, kas īsti būs jāpalīdz darīt. Kad Zandersons ieradies, viņš nostādīts fakta priekšā –  jāpalīdz aprakt līķis. Tas izdarīts turpat siltumnīcā.

Arī abi pārējie apsūdzētie iepriekš nav sodīti. Viņi visi izgājuši psihiatrisko ekspertīzi, kurā noteikts, ka lieliski apzinājušies, ko dara. Jāpiebilst, ka Burva izmeklētājiem iepriekš bija atzinis, ka noslepkavojis Baltiņu. Tomēr šodien tiesā viņš savu nostāju krasi mainīja, vainu noliedzot pilnībā. Burvas un Goldbergas advokāti no komentāriem atteicās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas