Bijušā Latvijas spiega Kažociņa piekaušana: Vainotie uzbrucēji paliek aiz restēm

0 komentāri

Visiem bijušā Latvijas galvenā spiega Jāņa Kažociņa piekaušanā vainotajiem vīriešiem jāpaliek aiz restēm, šodien, 30. septembrī, lēma Rīgas apgabaltiesa.

Jau iepriekš ziņots, ka uzbrukums Kažociņam notika neilgi pēc tam, kad viņš atstāja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieka amatu. Pēc uzbrukuma daudzi notikušo uztvēra kā izrēķināšanos par viņa profesionālo darbību. Policija iespējamos vainīgos aizturēja pēc vairāk nekā pusotru gadu ilgas izmeklēšanas. Viens no aizdomās turamajiem iepriekš bijis apcietināts par citu noziegumu, bet abi pārējie aiz restēm nonāca tikai pirms nedēļas.

Par spīti advokātu komandas centieniem, arī šodien uzbrukumā apsūdzētie brīvībā neatgriezās. Aizdomās turētajiem tagad tiek pārmests mēģinājums nodarīt smagus miesas bojājumus, par ko draud no trim līdz 15 gadiem cietumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas