Bezvēsts pazudusi nepilngadīga meitene! Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību

0 komentāri

Valsts policija (VP) meklē bezvēsts pazudušu 15 gadus vecu meiteni Mirandu Krauču. 2000. gadā dzimusī Miranda 23. oktobrī izgājusi no bāreņu nama Līkumi, Salas novada Sēlpils pagastā.

Kopš pazušanas brīža, nav informācijas par meitenes atrašanās vietu. Meitene bija ģērbusies baltā rudens jakā, melnās džinsu biksēs, gaišos sporta apavos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pazīmes:  augums ap 160 centimetriem, melni gari mati un brūnas acis.

Lūdzam sniegt jebkādu informāciju par pazudušās meitenes atrašanās vietu, zvanot pa tālruni: 110.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas