Bezpajumtnieku slaktiņš Valmierā; divi bojāgājušie

0 komentāri

Viena slepkavība kapos, otra – netālu no tiem. Valmierā divi bezpajumtnieki nogalina citus bezpajumtniekus un dodas tālāk. Piektdienas pēcpusdienā kāds kapu apmeklētājs Valmieras pilsētas kapos kļuva par liecinieku ļoti nepatīkamam skatam. Viņš ieraudzīja vīrieša līķi. Tas, kā bojāgājušais izskatījās, lika domāt, ka noticis noziegums.

Atradējs par redzēto paziņoja kapu administrācijai, tie sazinājās ar policiju. Tālāk notikumi risinājās raiti un negaidīti. Policisti brauca uz vienu slepkavību, bet izrādījās, ka ir divas. Viens līķis gulēja kapos, otrs – tika atrasts gabalu tālāk, kādā pamestā ēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākumā gan nebija īsti skaidrs, vai abi noziegumi ir savstarpēji saistīti, taču drīz vien policisti nonāca pie šādas atziņas un sāka meklēt 55 un 56 gadus veco vīriešu slepkavas. 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu.

Mirušie bija vietējie bezpajumtnieki. No cilvēkiem diedelēja naudu un cigaretes. Viņu slepkavas arī bezpajumtnieki, taču valmieriešiem mazāk zināmi tipi. Pagāja diennakts, kamēr izdevās abus aizturēt.

Policistiem grūti atbildēt, vai aizturētie mēģināja slēpt nozieguma pēdas, vai arī slēpties paši. Aizturētie iepriekš ir tiesāti par zādzībām un tamlīdzīgiem noziegumiem. Tagad viņiem draud mūža ieslodzījums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas