Bāra kautiņš Rīgā: policija aiztur karstgalvi, kurš otram sitis ar krēslu

0 komentāri

Valsts policijai izdevies aizturēt vīrieti, kurš konflikta laikā bārā otram iesitis ar krēslu.

Pagājušās sestdienas naktī, 24. oktobrī, ap pulksten 2.00 Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka slimnīcā nogādāts vīrietis, kurš cietis kādā bārā Rīgā, Lapu ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka divu vīriešu starpā bija izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Tā laikā viens no vīriešiem paķēris krēslu un iesitis otram pa galvu. Pēc gūtajām traumām cietušais tika nogādāts slimnīcā, bet otrs kautiņā iesaistītais vīrietis turpinājis savu vakaru bārā.

Policisti aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš atzina savu vainu noziegumā. Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas