Ballīte beidzas ar traģēdiju – vīrietis nogalina bērnības draugu

0 komentāri

Brasas iecirkņa policisti saņēma zvanu, ka ballītes laikā kādā kafejnīcā dzīvību zaudējis jauns vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka uz ielas pie kādas slēgtas kafejnīcas atrodas jaunieša līķis, bet turpat blakus – vairāki viņa šokētie draugi. Kā izrādās, nelaime notikusi draugu saķeršanās laikā, un pie vainas ir viens no klātesošajiem.

Zināms, ka iedzeršana notika slēgtā kafejnīcā, kur kompānija nokļuvusi, pateicoties savam draugam. Viņš šajā iestādē strādā par bārmeni. Tieši bārmenis tagad tiek vainots vīrieša nonāvēšanā. Kā stāsta aculiecinieki, vakars ritēja mierīgi. Pavisam negaidīti vairāku cilvēku klātbūtnē pēc asākas vārdu pārmaiņas noticis asiņainais noziegums – vīrietis nodūra bērnības draugu. Prātam neaptveramos notikumus fiksējušas arī videokameras. Kāpēc neviens nav spējis novērst šo traģēdiju, policisti pagaidām nevar atbildēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargi atklāj, ka 29 gadus vecais aizdomās turētais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Tomēr viņa kriminālajā pagātnē nopietnākais ieraksts ir automobiļa vadīšana alkohola reibumā. Vīrietis nekad nav pastrādājis smagus noziegumus, tāpat nav sodīts par vardarbīgiem likumpārkāpumiem.

Šobrīd turpinās izmeklēšana, kuras laikā policisti noskaidros, kādu motīvu vadīts jaunais vīrietis uzbrucis bērnības draugam. Jau tuvākajā laikā likumsargi lūgs tiesu šim aizturētajam kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu. Par šo noziegumu viņam draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas