Autozagļi nozog 30 000 eiro vērtu Audi

0 komentāri

Profesionāli autozagļi šonakt uzdarbojušies Mārupē, un no mājas durvju priekšas aizdzinuši dārgu automobili. Automašīnas saimniekam šķiet, ka viņš jau vairākas dienas ticis izsekots vai arī apmānīts kādā autoservisā.

Vakarnakt Mārupē no kādas daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagts aptuveni 30 tūkstošus vērtais Audi. Automašīnas īpašnieks vēl joprojām nespēj tam noticēt, jo spēkrats bijis aprīkots ar dažādām ļoti kvalitatīvām pretaizdzīšanas iekārtām. Romānam ir versija, kā automobili izdevies klusām un nevienam nemanot aizdzīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pastāv varbūtība, ka cilvēks, kurš nesen automašīnai uzstādīja kartīti, varēja nolasīt atslēgas kodu, vai arī automašīna tika izsekota un nozagta pēc pasūtījuma – aizsūtīta, piemēram, uz Kazahstānu.
Līdz ar visām bēdām Romāns atklājis vēl vienu problēmu – videonovērošanas kameras izrādījušās tīrākā butaforija.

Lai arī automašīnai bija Kasko apdrošināšana, pašrisks Romānam būs jāsedz no savas kabatas, un tā ir pietiekami liela summa. Automašīnā palicis arī bērna sēdeklītis. Vīrietis aicina skatītājus pievērst uzmanību pelēkas krāsas sportiskiem Audi, un varbūt jūs varat sniegt noderīgas ziņas, kur nozagtā automašīna meklējama, zvanot pa tālruni: 27088774.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas