Autovadītājs pēc satiksmes negadījuma grib izrēķināties ar beisbola nūju

0 komentāri

Kāds Degpunktā skatītājs iesūtījis video materiālu, kurš tapis pirmdienas pēcpusdienā, Raņķa un Balasta dambju krustojumā.  Kungs atklāj, ka neskaitāmi sabiedriskā transporta pasažieri vakar kļuvuši par aculieciniekiem visai skarbam konfliktam divu autobraucēju starpā.

Kāds bijis šī ķīviņa iemesls nav zināms, taču tā atrisināšanai viens no vīriem pat ķēries pie beisbola nūjas. Iespējams, pie vainas šajā ķildā ir ģimenes auto nolauztais atpakaļskata spogulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijā informē, ka nav ziņu par ceļu satiksmes negadījumu šajā vietā, taču likumsargi esot saņēmuši izsaukumu uz kautiņu.

Diemžēl, ierodoties adresē, nav izdevies sastapt nevienu no ķildniekiem. Gadījumā, ja kādam no šajā konfliktā, vai negadījumā iesaistītajiem kungiem tomēr ir pretenzijas par notikušo, likumsargi aicina cietušo vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas