Autovadītājs, pats to nemanot, aiz sevis pusstundu velk notriektu gājēju

9 komentāri

Kāda Toyota zīmola automašīnas vadītāja, pati to nemanot, uzbraukusi kādam jau iepriekš notriektam gājējam, kuru labu ceļa gabaliņu vilkusi līdzi pa ceļu, ziņo Valsts policija.

Vispirms uz autoceļa Rīga-Jaunmārupe pie autobusa pieturas Riekstiņi, kāds automašīnas KIA šoferis uzbrauca virsū nenoskaidrotam gājējam. Tiesa gan, notikuma vietā tika atrastas vien gājēja mantas – cepure, soma un zābaks. Negadījums notika ap plkst. 18.27.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aptuveni pusstundu vēlāk, ap pulksten 18:58, kāda Toyota automašīnas vadītāja konstatēja, ka vēlreiz uzbraukusi tam pašam gājējam – kādam 1947. gadā dzimušam vīrietim. Tiesa gan, viņa to konstatējusi jau krietnu gabalu no autobusa pieturas Riekstiņi – Rīgā, Tēriņu un Codes ielu krustojumā. Sākotnējā informācija liecina, ka sievietes vadītā automašīna aizķērusi iepriekš nobraukto vīrieti un viņš pa ceļu tika vilkts līdzi.

Precīzi notikušā apstākļi tiek skaidroti.

9 komentāri

TOP komentāri

 • he
  0

  he

  Ak sievietes,sievietes dz'ive bez jums....

  12.01.2015 19:42

 • le
  0

  le

  cik saprotu,tad vainīgais,kurš pirms tam nobrauca un nogalināja cilvēku ,nau jāsoda,ja? jo šeit klausos,ka vienīgā vainīgā ir tā sieviete par ko šeit visi šokējās. vai es pareizi saprotu?

  12.01.2015 15:49

 • Krista
  0

  Krista

  Nu tā loģiski padomājot - kā varēa aizķert, neko par to nezinot??? Vai tad ceļš nav jāskatās? Un kā vispār var aizķerties un aiz kā?? Es cenšos iztēloties, bet vienīgais, kas nāk prātā ir tas, ka tam cilvekam jāpārbrauc pāri (nu kaut ko tādu tak gan var just un redzēt), lai pēc tam viņs aizķertos... Diezgan dīvaini.

  12.01.2015 12:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas