Automašīnas griestos atrod 500 tūkstošus kontrabandas cigarešu

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, konfiscējušas 500 000 kontrabandas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Silenes muitas kontroles punktā tika veikta no Baltkrievijas Republikas iebraucoša tukša kravas automobiļa VOLVO ar piekabi padziļinātā kontrole. Pārbaudes laikā automobiļa piekabes griestos atrastas paslēptas necaurspīdīgā plēvē ietītas nedeklarētas akcīzes preces – 500 000 NZ markas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par konstatēto noziedzīgo nodarījumu ierosināts kriminālprocess. Par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēta un atzīta par aizdomās turēto viena persona. Izmeklēšanas darbs kriminālprocesā turpinās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas