Autoavārijas aculieciniekam draud ar izrēķināšanos

0 komentāri

Nedēļas nogalē Ķekavā avarēja kāda vieglā automašīna BMW, kurā brauca visai agresīvi noskaņoti cilvēki. Viņi no sākuma piedraudēja aculieciniekam ar izrēķināšanos, bet vēlāk aizmuka no nelaimes vietas!

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video atsūtīja aculiecinieks. Viņš stāsta, ka sestdien, netālu no Ķekavas pašvaldības ieraudzījis automašīnu BMW, kas avarējusi burtiski nopļaujot ceļmalas krūmus. To redzot, liecinieks ņēmis ro0kā kameru un devies iemūžināt notikušo. Taču ilgi filmēt viņam neviens neļāva – no automašīnas sāka kāpt ārā tajā sēdošie cilvēki un devās filmētājam uzbrukumā.

Aculiecinieks kā viņš mums stāsta, bija pārliecināts, ka visa jautrā kompānija bija alkohola reibumā, arī šoferis. Tāpēc viņš kameru neizslēdza un turpināja ar jauniešiem diskutēt – drīkst viņus filmēt vai tomēr labāk nē.

Taču pierādīt viņam to neizdevās, jo, sapratuši ka nelaimes vietā tūdaļ ieradīsies policisti, jaunieši vienkārši ņēma kājas pār pleciem un pazuda nezināmā virzienā. Policisti uz avārijas vietu atbrauca, taču neko daudz kā reģistrēt satiksmes negadījumu viņi vairs nevarēja. Arī, kad sazināmies ar likumsargiem, viņi mums atklāj, ka automašīnas vadītājs tiek meklēts, bet vēl aizvien nav atrasts.

Aculiecinieks tikmēr jau ir vērsies policijā, kur uzrakstījis iesniegumu gan par draudiem, ko saņēmis, gan par roku palaišanu. Viņš uzskata, ka šos, visticamāk vietējos varoņus atpazīt un sameklēt nav nekāds grūtais darbs, tāpēc aicina visus, kuri viņus pazīst, nesēdēt klusējot un iet uz policiju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas