Audžutēvs pamatīgā ”skurbulī” māca 13 gadīgam puikam vadīt auto pa Rīgas ielām

2 komentāri

Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot pilsētā, 26.jūnijā pulksten 21:20 pamanīja, ka no kāda nama pagalma izbrauc automašīna, kurai pie stūres ir nepārprotami nepilngadīga persona.

Policisti nekavējoties apturēja braucēju un noskaidroja, ka mazais stūresvīrs ir 13-gadīgs, bet viņam blakus sēž pieaugušais manāmā reibumā. 48-gadīgais blakussēdētājs nenoliedza, ka lietojis alkoholu, kā arī apgalvoja, ka savam audžudēlam mācījis vadīt automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargi vīrieti aizturēja un uz notikuma vietu izsauca Valsts policijas Ceļu policijas ekipāžu.

No nepilngadīgā autovadītāja pieņemta rakstiska liecība, kurā zēns apstiprina, ka audžutēvs mācījis viņu vadīt auto. Darbu pārņēma izsauktie kolēģi no Valsts policijas.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +2

  Es

  Un kur te kāds pārkāpums?

  28.06.2015 16:08

 • Betmens
  0

  Betmens

  Auns esi?Vadītājs šijā gadījumā skaitās audžutēvs,kurš bija galīgā pālī...Tālāk jau viss kā ierasti,trubiņa,trelis,sutkas,naudas sods un tiesībām liegums.

  28.06.2015 19:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas