“Ātrās palīdzības” automašīna iekļūst smagā avārijā

0 komentāri

Sarkandaugavā, Viestura prospektā pie jaunā viadukta, kas ved uz VEF, šodien notika smaga avārija. Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi steidzās uz izsaukumu, šķērsoja krustojumu pie sarkanās gaismas, kad pēkšņi viņu priekšā izbrauca apvidus automašīna Nissan Juke.

Negadījumā cietuši četri cilvēki. Trīs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki un Nissan Juke šoferis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā negadījumā ir cietušie, policijā uzsākts kriminālprocess. Ja traumas izrādīsies maznozīmīgas, lieta tiks izbeigta.

Šādos gadījumos parasti par vainīgiem tiek atzīti abi autovadītāji – Nissan šoferim bija jāpalaiž operatīvais transportlīdzeklis, savukārt “ātro” šoferim pirms krustojuma šķērsošanas bija jāpārliecinās par drošību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas