ASV vēstniecībai piederoša diplomātu automašīna saskrienas ar Volvo

0 komentāri

Samnera Velsa un Lielirbes ielas krustojumā šorīt avarēja kāds auto ar sarkanajiem diplomātu numuriem. Automašīna Range Rover, kas piederīga ASV vēstniecībai, iebraucot līkumā, aizķēra pretī braucošo kādas sievietes vadīto automobili Volvo.

Uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti un autoevakuators, jo Volvo vairs nebija braucams, – tam nolauzts kreisais priekšējais ritenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt diplomātu automašīnai sabojāts vien priekšējais atdurstienis, un tas ceļu pēc notikušā fiksēšanas varēja turpināt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas