Asinis stindzinoši notikumi kādā Latvijas mazpilsētā – psihiski slims nacists sašauj kaimiņieni

4 komentāri

Latgales pilsētiņā Viļānos kāds vīrietis, nacistisku ideju piekritējs, rīta agrumā devies pie kaimiņienes ar pistoli un viņu nopietni ievainojis. Pēc tam šis vīrietis izdarījis pašnāvību.

Trīs šāvienus, kas sestdienas rītā atskanēja Kalnu ielā Viļānos, lielākā daļa kaimiņu nedzirdēja. Viņi saka, – mājas te esot no pamatīgām koka konstrukcijām ar labu skaņas izolāciju. Uzmanību nelielajā ieliņā piesaistīja “ātrās palīdzības” atbraukšana. Mediķi steidzās pie kādas mājas saimnieces, lai konstatētu divas šautas brūces – vēderā un krūšu kurvī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sievieti, kurai, par laimi, bija izdevies sasaukt palīdzību, ar nopietnajiem ievainojumiem aizveda uz slimnīcu, savukārt pēc kāda laika Kalnu ielā ieradās policija, kas devās pie iespējamā pāridarītāja – cietušās tuvākā kaimiņa. Likumsargi atrada vīrieti pagalmā mirušu ar šautu brūci galvā – vīrietis pēc uzbrukuma kaimiņienei bija izdarījis pašnāvību.

Foto

Cietušajai sievietei, neraugoties uz divām šautām brūcēm vēderā un krūšu kurvī, ir izdevies izdzīvot. Neoficiāla informācija liecina, ka mediķu prognozes ir pozitīvas.

Ļaudis uzskata, ka trakuma lēkmē Vladimirs varēja uzbrukt arī kādam citam. Turklāt, ja policisti atbrauktu ātrāk, iespējams, viņš nebūtu nošāvies.

Runā, ka viss noticis parasta kaimiņu kašķa dēļ

Kādreiz ap vīrieša māju nav bijis sētas. To viņš esot uzcēlis, lai mazāk jāstrīdas ar kaimiņieni. Acīmredzot tas nav līdzējis. Daļa kaimiņu nav pat nojautuši, ka 50 gadus vecajam vīrietim vārdā Vladimirs mājās bija ierocis. Tikai viena sieviete, kas ar viņu draudzējusies, atklāj – tā bija pistole. Iespējams, iegūta, krājot kara relikvijas.

Slima psihe un apsēstība ar nacismu

Vladimiram esot bijušas šādas tādas psihiskas problēmas un, iespējams, arī tā sauktā “baltā lapa”. Viņš bijis pārliecināts nacists – kolekcionējis dažādas relikvijas un rotājis arī savu pagalmu ar attiecīgo simboliku. Pagalmā viņš pat veidojis savdabīgas instalācijas.

“Pagalmā bija pakārts kombinezons. Es reiz atnācu ar ierakstītu vēstuli, klauvēju, bet viņš nevēra vaļā. Es paskatījos un ieraudzīju kombinezonu. Es nobijos, domāju – viņš ir pakāries. Kad satiku, jautāju, kas viņam tur karājas. Viņš man atbildēja, ka tā esot jākar ebrejus. Tā viņš izteicās,” reiz notikušu sarunu ar pašnāvību izdarījušo vīrieti atstāsta pastniece Klaudija.

Likumsargi atklāj, ka bojāgājušā vīrieša mājās atrasta nereģistrēta pistole un munīcija. Tagad nozīmētas ekspertīzes, notiek izmeklēšana.

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • Suns
  0

  Suns

  Vai kads var nosaut saimnieku kas ta tur suni aukstuma uz ledus ?! Kretini tie laucinieki !

  11.03.2016 05:12

 • Homērs Simpsons
  0

  Homērs Simpsons

  Ja ,ja ,mes dzivojam demokratiskā sabiedriba un daram ko gribam nu gluzi kā amerikā !

  10.03.2016 14:51

 • krti
  0

  krti

  Briva latvija,pasi latviesi ta izteica!tauta dara ko grib un ka grib,nekadas citiem daljas gar to nav jabut!

  09.03.2016 09:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas