Asiņainais mīlas trīsstūris – vīrs Babītes stacijā nogalina sievas mīļāko

0 komentāri

Aptuveni pirms 18 gadiem – 1997. gada 31. marta pievakarē – likumsargi dodas uz Babītes staciju, kur noticis nežēlīgs uzbrukums. Tā laikā ar vienu šāvienu nogalināts kāds pusmūža vecuma kungs, savukārt viņa pavadone guvusi nopietnu ievainojumu un vēl pirms policijas ierašanās nogādāta slimnīcā.

Vairāki aculiecinieki norādījuši, ka šāvējs bijis kāds vietējais iedzīvotājs, un, kā izrādās vēlāk, viņš ir vīrs sievietei, kuras mīļākais nošauts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ņemot vērā, kādos apstākļos pastrādāta slepkavība, uz uzbrucēja namu policisti dodas, ģērbušies bruņuvestēs un ķiverēs. Tiesa gan, ierodoties pie slepkavas, policistus pārsteidz viņa mierīgā uzvedība. Šķiet, ka viņš ir samierinājies ar to, ka nu daudzus gadus nāksies pavadīt aiz restēm. Tiesa gan, aizturēšanas brīdī vīrietis gan nezina, ka viņa dzīvesbiedre uzbrukumā ir izdzīvojusi.

Sarunās ar aizturēto atklājas, ka toreiz 61 gadu vecais vīrs pēc profesijas ir virpotājs un lielāko daļu šaujamo paklusām pats savām rokām izgatavojis darba vietā.

Skaties foto un video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas