Asiņaina slepkavība sociālajā namā Aizkrauklē

0 komentāri

Vienā no sociālajiem namiem Aizkrauklē, vairāk nekā 30 nelielos dzīvokļos mitinās pensionāri, invalīdi un ļaudis, kuriem bijusi nepieciešama pašvaldības palīdzība. Tomēr, šajā daudzu vienīgajā miera ostā, pajumti raduši arī ļaudis, kuru iemīļotākā nodarbe, ir alkohola lietošana no rīta, līdz vakaram.

Tatjana, kura dzīvo sociālajā namā Aizkrauklē, piepelnās uzkopjot šīs ēkas koplietošanas telpas. Arī šorīt, 27.augusta, rītā kundze devās apdarīt rīta darbus, kad pamanīja, ka gaitenī un tualetē, viss notašķīts ar asinīm. Šī nebūt nebija pirmā reize, kad nākas redzēt ko tādu, tādēļ sieviete pa taisno devās uz dzīvoklīti, kur mitinās šī nama skaļākais uzdzīves un skandālu mīļotājs – Viktors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tatjanas izsauktie mediķi, kuri ieradās jau pēc pāris minūtēm konstatēja, ka Viktors ir miris, tādēļ ziņa par notikumiem Spīdolas ielā sasniedza arī Aizkraukles likumsargus.

Sociālā nama iemītnieki stāsta, ka visdrīzāk, kaimiņu nogalinājis viens no viņa pudeles brāļiem, kurš iepriekš terorizējis, ne tikai pašu Viktoru, bet arī pārējos mājas iedzīvotājus.

Kriminālā policija, kura nekavējoties uzsākuši šī nozieguma izmeklēšanu atklāj, ka izmeklētāju darbs, jau vainagojies pirmajiem panākumiem.

Likumsargi neatklāj, vai aizturētais ir tas pats vīrietis, kuru par vietējo teroristu sauc, vai visi Spīdolas ielas iedzīvotāji, taču sola, ka kungs jau tuvākajā laikā tiks nogādāts tiesā, kur policisti viņam lūgs piemērot drošības līdzekli apcietinājumu. Tikmēr vietējie cer, ka namā reiz iestāsies miers, un godīgie šī sociālā nama iemītnieki beidzot varēs atviegloti uzelpot.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas