Arestēts! Policija aptur aizdomīgu šoferi un atrod pie viņa marihuānu…

1 komentārs

Pārbaudot aizdomīgu autobraucēju, automašīnā policija atradusi aptuveni divus gramus marihuānas.

Pagājušajā sestdienā, 13. februārī, ap pulksten 18:00 Rīgā, Lubānas ielā, Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki pamanīja BMW markas automašīnu, kas veica aizdomīgus manevrus. Tas likumsargiem radīja aizdomas, ka autovadītājs atrodas reibuma stāvoklī, tādēļ transportlīdzeklis tika apturēts, un uz notikuma vietu izsaukta ceļu policijas ekipāža. Apturot un pārbaudot automašīnu, viens no policistiem pamanīja, ka automašīnas vadītājs kaut ko nomet uz automašīnas grīdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārbaudot nomesto vīstokli, likumsargi atklāja, ka tajā, iespējams, atrodas narkotiskās vielas. Kā vēlāk ekspertīzē noskaidrots, vīstoklī atradās aptuveni divi grami marihuānas. Tāpat likumsargi nolēma autovadītāju nogādāt ekspertīzes veikšanai, kur apstiprinājās, ka vadītājs spēkratu vadījis narkotisko vielu reibumā. 1992. gadā dzimušais šoferis tika aizturēts un nogādāts Rīgas Latgales policijas iecirknī.

1992. gadā dzimušajam vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties narkotisko, psihotropo vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Par šādu pārkāpumu vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Saistībā ar atrastajām narkotiskajām vielām policijā sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un pārvadāšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas