Aptracis vīrietis Imantā sāk ārdīties, jo viņam iztraucē miegu

1 komentārs

Ir cilvēki, kuri kļūst zvērīgi nikni, ja viņiem neļauj mierīgi pagulēt. Ar vienu tādu sastapušies neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi Imantā, un viņš par to atriebies, saspārdot kādu automašīnu.

Pirmdienas pēcpusdiena, Imanta. Kas gan vairāk nepieciešams sagurušam gājējam, kā soliņš pie strūklakas Mellužu ielā, biroju ēkas pagalmā? Atgūlās tur kāds saguris pilsonis un, kā tautā saka, – “atlūza”. “Atlūza” tā, ka vietējiem apsargiem viņu pamodināt neizdevās, un viņi izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību. Tas gan pamatīgi saniknojis miegaino vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Imantā sastaptie cilvēki stāsta, – trakais pacients meties virsū kādai pelēkas krāsas Toyota automašīnai. Vai nu bagāžnieka vāks mīksts, kas maz ticams, vai spēka daudz, bet uz auto palicis zābaka nospiedums.

Savukārt “ātrās palīdzības” mediķi, saprotot, ar kādu pacientu viņiem darīšana, izsauca policiju. Sabrauca specdienestiem pilns pagalms, lai nomierinātu vienu atžirgušu dzērāju.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • alkolohi
  0

  alkolohi

  Stulbie alkoholiķi.
  Tā itkā nekā cita ko darīt nebūtu, kā veicināt Walter vai Garais divlitrīgo pudeļu noietu.
  Padibenes. Mīkstie.
  Izlutināti tirliņi, kas neko neprot.

  27.09.2015 09:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas