Apcietina vecākus, kas smagi satraumēja divus mēnešus veco dēlu

0 komentāri

Par smagu traumu nodarīšanu savam divus mēnešus vecajam dēlam tiesa šodien, 27. februārī, apcietinājusi abus viņa vecākus, pavēstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Kā vēstīts, 25.februārī ap plkst.17 Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tika nogādāts kāds divus mēnešus vecs zīdainis, kam mediķi konstatēja smagas traumas. Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam aizturēti viņa vecāki – 1990.gadā dzimusī bērna māte un 1985.gadā dzimušais tēvs. Vīrietis agrāk bijis četras reizes tiesāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pastāstīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Romēna Namniece, ka zēnam ilgstoši nāksies ārstēties slimnīcā, kā arī, iespējams, būs nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās tieši saistībā ar galvas traumu. Tomēr šobrīd bērna stāvoklis ir stabils.

Kā pastāstīja Namniece, mediķi zīdainim konstatējuši gan roku, gan kāju dažādas traumas, kā arī, veicot rūpīgāku apskati, redzams, ka bērnam ir smaga galvas trauma.

25.februārī ap plkst.15 Jēkabpils policijas iecirkņa darbinieki pēc Jēkabpils bāriņtiesas lūguma veica kādas ģimenes apsekošanu. Tās gaitā tika nolemts bērnu kopā ar vecākiem nogādāt Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, kur Uzņemšanas nodaļā tika konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi.

Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu bērnam policija aizturēja viņa vecākus. Savukārt bērns medicīniskās palīdzības sniegšanai nogādāts slimnīcā Rīgā.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 174.panta 2.daļas – par cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo.

Par šādu noziedzīgo nodarījumu vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Noskaidrots, ka minētā ģimene dzīvot uz Jēkabpili no Pļaviņu novada pārbraukusi aptuveni pirms mēneša, īrējusi dzīvokli, bet nav deklarējušies kā Jēkabpils iedzīvotāji.

Izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri šajā lietā pagaidām netiek sniegti.

Par šo, citiem nelaimes gadījumiem un noziegumiem – skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas