Bezpajumtnieki nogalinājuši pudeles brāli un paslēpuši līķi pamestā ēkā

0 komentāri

Apcietināti četri bezpajumtnieki, kuri nogalināja savu pudeles brāli un paslēpa viņa līķi pamestā ēkā Maskavas ielā.

Policijas rīcībā nonāca informācija, ka vīrieši paslēpuši vīrieša līķi ēkā, kur paši mitinās. Pārbaudot šo informāciju, policisti veica pārbaudi norādītajā vietā un tur tiešām atrada 1979. gadā dzimuša vīrieša līķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau pēc pāris stundām likumsargi tur aizturēja arī iespējamās vainīgās personas – četrus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 10. janvārī četri bezpajumtnieki kopā ar kādu vīrieti lietojuši alkoholiskos dzērienus kādā pamestā ēkā. Cietušais kādu no bezpajumtniekiem apsaukājis, tādēļ viņu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā 1974. gadā dzimušais vīrietis uzbrucis cietušajam un viņu nožņaudzis ar siksnu. Pēcāk kopā ar 1977. gadā dzimušo vīrieti tajā pašā ēkā paslēpjot nogalinātā vīrieša mirstīgās atliekas.

1974. un 1977. gadā dzimušie vīrieši atzina savu vainu noziegumā, savukārt pārējo divu vīriešu saistība ar notikušo vēl tiek skaidrota. Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā.
Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību grupā. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Svētdien, 18. janvārī 1974. un 1977. gadā dzimušajiem vīriešiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas