Aizvadītajā diennaktī sabrauc trīs gājējus

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem notikuši vairāki negadījumi, kuros cietuši gājēji, liecina Valsts policijas informācija.

Rīgā, Krustpils ielā, Volvo zīmola automašīnas vadītājs uz regulējamas gājēju pārejas uzbrauca kādam 1990. gadā dzimušam vīrietim, liecina Valsts policijas dati. Cietušais gājējs tika nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat sadursme ar gājēju aizvadītajā diennaktī notika arī Rīgā, Elizabetes ielā. Tur kāds 1973. gadā dzimis autovadītājs, sēžot pie Opel stūres, sadūrās ar gājēju – kādu 1954. gadā dzimušu vīrieti, kurš tika nogādāts slimnīcā.

Galvaspilsēta notika arī trešā sadursme ar gājēju. Mazajā Nometņu ielā kāds 1980. gadā dzimis autovadītājs, kurš sēdēja pie Citroen spēkrata stūres, sadūrās ar 2001. gadā dzimušu puisi. Cietušais tika nogādāts slimnīcā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas