Aizturēts zaglis, kurš nejauši palicis ieslēgts kafejnīcas telpās

0 komentāri

Vakar Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur pie kādas kafejnīcas notverts zaglis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka naktī no sestdienas uz svētdienu kafejnīcā noticis kāds pasākums. Pasākuma noslēgumā kafejnīcas darbiniece, zinot, ka nākamajā dienā ieradīsies darbā, darbavietā atstājusi savu somiņu ar dokumentiem.

Nākamajā dienā ierodoties darbā un atslēdzot kafejnīcu, sieviete pamanījusi, ka aizslēgtajās telpās atrodas kāds nepazīstams vīrietis ar viņas rokas somiņu. Vīrietis, iespējams, iepriekšējā vakara pasākuma laikā iekļuvis kafejnīcā, taču nav pamanīts, tādēļ ticis ieslēgts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsargs šo personu aizturējis un izsaucis policiju. Policisti 1972. gadā dzimušo vīrieti nogādāja iecirknī, savukārt kafejnīcas darbiniece atguva somu ar visiem dokumentiem.

Par zādzību, iekļūstot telpā, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas