Aizturēts vīrietis, kurš nozog divus velosipēdus

0 komentāri

Policija notvērusi vīrieti, kurš no telpām Rīgā bija nozadzis velosipēdus.

Augusta beigās un 1. septembrī Rīgas Zemgales iecirknis saņēma informāciju no divām dažādām personām, kuras ziņoja par velosipēdu zādzībām no māju kāpņu telpām Vienības gatvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijā tika uzsākti kriminālprocesi. Izmeklēšanas laikā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Velozādzību apkarošanas grupu noskaidroja, ka abas zādzības, iespējams, veicis 1988. gadā dzimis vīrietis.

Jau iepriekš par identiskām zādzībām un narkotisku lietošanu sodītais vīrietis 2. septembrī tika aizturēts, bet pēc pāris dienām viņam tika piemērots arī drošības līdzeklis – apcietinājums.

Nozagtie velosipēdi tika atgūti, savukārt par zādzībām ir uzsākti kriminālprocesi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas