Aizturēts vīrietis, kurš krietnā alkohola reibumā kafejnīcā mētājas ar glāzēm

0 komentāri

Pagājušo sestdien Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu kafejnīcu Tapešu ielā, kurs kāds vīrietis mētājās ar glāzēm, informē Valsts policija.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka kafejnīcā ienākuši vairāki klienti, kuri sākuši lietot alkoholiskos dzērienus. Pēc kāda laika viens no klientiem sācis lamāties, tādēļ citi viņam par to aizrādījuši. Vīrietis par aizrādījumu sadusmojies un sasitis trīs glāzes, metot tās pret zemi. Taču vēl pēc pāris aizrādījumiem vīrietis metis arī ceturto glāzi, ar to trāpot pa gleznu, kas atradusies stikla rāmī, kas saplīsis. Kopā kafejnīcai nodarīti aptuveni 1000 eiro lieli zaudējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aizturēja krietni iereibušo un agresīvi noskaņoto 1970. gadā dzimušo vīrieti. Viņš atzina savu vainu izdarītajā. Pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas