Aizturēts vīrietis, kurš konflikta laikā nodūris ”pudeles brāli”

0 komentāri

Ceturtdien, 29. oktobrī, no rīta Rīgas Centra iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš informēja, ka viņa dzīvoklī Krišjāņa Barona ielā atrodas vīrieša līķis. Ierodoties notikuma vietā, policisti patiešām konstatēja vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka informācijas sniedzējs un mirušais vīrietis iepriekš bija kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus un abu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā 1978. gadā dzimušais vīrietis ar nazi vairākas reizes sadūris otru vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aizturēja 1978. gadā dzimušo vīrieti, pret kuru šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt sods – mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem. Šodien tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas