Aizturēts kukuļdevējs, kurš 2,76 promiļu reibumā mācījās vadīt auto

0 komentāri

21. februārī plkst. 17.20 Vaiņodē, Raiņa ielā, 1968. gadā dzimis vīrietis deva kukuli 100 eiro apmērā diviem policijas inspektoriem, lai netiktu noformēts administratīvais pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Transportlīdzekļa vadītājs, kurš atradās alkohola reibumā (2,76 promiles), mācījās vadīt automobili, bet 1966. gadā dzimusi sieviete, kura arī atradās alkohola reibumā (3,59 promiles), palīdzēja viņam apgūt autovadītāja iemaņas. Abiem autovadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli, bet par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt vakar ap pulksten 9.45 Ceļu policijas darbinieki Rīgā, Stirnu ielā, apturēja automašīnu Volvo, kuras vadītājs – 1951. gadā dzimis vīrietis – pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu dzīvojamā zonā, tāpat policisti noskaidroja, ka vīrietim nav derīgas medicīniskās izziņas.

Lai netiktu sagatavots administratīvā pārkāpuma protokols par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, automašīnas vadītājs deva policistiem 10 eiro lielu kukuli.

Par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess. Vīrietim par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas