Aizturēti jaunieši, kas uzbruka Baltic Taxi šoferim un aizdedzināja automašīnu

1 komentārs

Rīgas rajonā policija aizturējusi jauniešu grupu, kas uzbruka Baltic Taxi taksometra šoferim un aizdzina automašīnu, informēja uzņēmumā.

Naktī uz 25. martu jaunieši, kas sākotnēji tika vesti kā taksometra pasažieri, uzbruka vadītājam, piedraudot ar nazi, un aizdzina automašīnu. Pametot automašīnu, vadītājs paguva nospiest trauksmes pogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SIA Baltic Taxi padomes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns norāda, ka, sadarbojoties gan Valsts policijas pārstāvjiem, gan arī uzņēmuma darbiniekiem, taksometra vadītājam un dispečeriem, nozagtā automašīna tika atrasta un likumpārkāpēji aizturēti.

Lai nodrošinātu gan taksometru vadītāju, gan pasažieru drošību nepieciešamības gadījumā, visas Baltic Taxi automašīnas esot aprīkotas ar jaunāko un modernāko aprīkojumu, tostarp ar trauksmes pogām un monitoringa sistēmu, kas spēj noteikt automašīnas atrašanās vietu.

Patlaban SIA Baltic Taxi autoparka lielums kopā ar sadarbības ar partneriem ir ap 170 taksometriem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ervīns
    +1

    Ervīns

    Vai tiešām aizdedzināja?

    25.03.2015 22:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas