Aizturēti dzīvokļu apzadzēji; ja atpazīsti attēlā redzamās mantas, ziņo!

0 komentāri

Rīgas Brasas iecirkņa policisti ir aizturējuši vairākus vīriešus, kuri veikuši zādzības no dzīvokļiem. Pie aizturētajiem tika atrasti vairāki celtniecības instrumenti, kā arī dažādas drēbes.

Policisti aicina aplūkot attēlā redzamās mantas un atsaukties to īpašniekus, zvanot uz tālruņa numuriem 67030661, 67030630 vai 110, tāpat iecirknī atrodas arī zagts apģērbs, kuru īpašnieki var atsaukties pa norādītajiem tālruņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas