Aizturētā LDz šefa lieta: Latvija lūdz palīdzību Igaunijas ģenerālprokuratūrai

0 komentāri

Latvijas prokuratūra vērsusies pie Igaunijas ģenerālprokuratūras, kā arī šīs valsts Drošības policijas, ar lūgumu palīdzēt aizturētā Latvijas dzelzceļa vadītāja Uģa Magoņa lietas izmeklēšanā.

Igaunijas prokuratūras pārstāve Kadri Tammaja ir apstiprinājusi Latvijas kolēģu vēršanos pēc palīdzības, vēsta vietējais medijs Ärileht.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņvalsts kolēģi ir apņēmušies sniegt atbalstu Magoņa lietas izmeklēšanā, tomēr plašākus komentārus pagaidām nesniedz.

Jau vēstīts, ka Latvijas dzelzceļa vadītāju ceturtdienas vakarā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, bet piektdien Magonis tika atbrīvots no priekšsēdētāja amata.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas