Aiztur “ražīgu” velozagli

0 komentāri

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, Valsts policijas Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki aizturēja kādu 1983. gadā dzimušu vīrieti, kurš vienas dienas laikā veicis piecas velosipēdu zādzības.

Rīgā, Ropažu ielā, īsā laika posmā tika pastrādātas vairākas velozādzības, par kurām iedzīvotāji ziņoja Rīgas reģiona pārvaldes policijas darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija noskaidrojusi, ka minētais vīrietis laika posmā no 8. līdz 9. jūnijam veicis kopumā vismaz piecas velosipēdu zādzības, taču joprojām turpinās darbs, lai noskaidrotu aizturētās personas iespējamo saistību ar citiem līdzīgiem likumpārkāpumiem.

Vīrietis iepriekš jau tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem. Par notikušajām zādzībām pret aizturēto uzsākts kriminālprocess. Par nodarījumu vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas