Aizstāvot mammu, jaunietis nogalina patēvu

0 komentāri

Aizstāvēt savus vecākus, tas ir tikai loģiski, taču pavisam cita lieta, ja aizstāvēšanās laikā rokās tiek ņemts nazis. Kādas sievietes dēls nonācis cietumā, jo centies savu mammu pasargāt no viņas agresīvā kavaliera.

Svētdienas vakarā kādā dzīvoklī Maskavas priekšpilsētā, kāda sieviete uzņēma ciemiņus – pie viņas ieradās 25 gadus vecais dēls, kurš kādu laiku ar mammu vairs nedzīvo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nelielajā dzīvoklī viņi bija trijatā – sieviete, viņas 50 gadus vecais dzīvesbiedrs un  dēls. Pēc kāda laika dēls dzīvokli steigšus pameta, savukārt uz to brauca ātrā palīdzība un policisti. Vīrietis ar virtuves nazi bija uzbrucis savam patēvam un sadūris viņu kājā. Tam par iemeslu, visticamāk, bijis patēva ieradums sist viņa mammu.

Izrēķināšanās ar mammas kavalieri jaunietim beigusies ļoti bēdīgi – četri naža dūrieni kājā izrādījās nāvējoši. Sieviete vienā mirklī pazaudēja agresīvo dzīvesdraugu, savukārt viņas dēls nonāca aiz restēm.

Šis ir kārtējais piemērs tam, cik bēdīgas sekas ir vardarbībai ģimenē, kas tiek ilgstoši noklusētā. Bojāgājušais, kā var noprast, bijis tālbraucējs, reti bijis mājās, taču kad bijis – palaidis rokas.

Sieviete to pacietusi aptuveni gadu. Viņas dēlam, kā ziņo policisti, iespējams, bijušas problēmas ar narkotikām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas