Aizputē sabiedriskais autobuss sabrauc neredzamu gājēju

0 komentāri

2. oktobrī plkst. 20.41 Aizputes novada Kalvenes pagastā uz autoceļa Rīga–Liepāja 1954. gadā dzimis vīrietis, vadot sabiedrisko autobusu Volvo B12, uzbrauca 1952. gadā dzimušam vīrietim, kurš notikuma vietā gāja bojā.

Gājējs uz ceļa atradās bez gaismu atstarojošiem elementiem, tādēļ tumsā bija pilnībā neredzams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, portālu Skaties.lv informē Liepājas likumsargi.

Iestājoties gada tumšākajam laikam, Valsts policija atgādina par drošību ceļu satiksmē, pievēršot iedzīvotāju uzmanību tam, ka, pārvietojoties ārpus apdzīvotām vietām un apgaismotām ietvēm, gājējam mugurā jābūt gaismu atstarojošai vestei.

Agrāk obligāta prasība bija kāds gaismu atstarojošs elements apģērbā vai pie somas piestiprināts atstarotājs. Pieredze rāda, ka ar to ir par maz – piemēram, ja atstarotājs ir neliels vai tiek lietots nepareizi, autovadītājam gājējs ir neredzams.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas