Aizdegoties veļas mašīnai, ugunsgrēkā cieš sieviete

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis vairākus izsaukumus, no kuriem vairāki izcēlušies dzīvojamajās ēkās.

Trešdien plkst. 10.58 VUGD saņēma izsaukumu uz Ozolciema ielu, Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādas dzīvojamās mājas dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deviņstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega veļas mašīna 1 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta 54 gadus veca sieviete, kura saindējās ar degšanas produktiem un tika nodota neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 11.35, un kā tā iespējamais izcelšanās iemesls tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naktī plkst. 1.20 tika saņemts izsaukums uz Ķekavas novada Ķekavas pagastu, kur iedzīvotāji informēja, ka ir redzama uguns. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega divstāvu māja 125 m² platībā. Plkst. 4.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 3.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rīgas ielu, Bauskā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā un pa pirmā stāva logu bija redzama uguns. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu mūra ēkā dega pirmā stāva dzīvoklis 30 m² platībā un otrā stāva dzīvoklis 30 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem izgājusi 70 gadus veca sieviete, kuru Valsts policijas darbinieki nogādāja slimnīcā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš sagriez roku. Plkst. 6.36 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, koki, kūdra, koka krusts, trīs vieglās automašīnas, celtniecības vagoniņš un četros gadījumos arī bez uzraudzības atstāts ēdiens. Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar palīdzības sniegšanu dzīvniekiem – no kāda Rīgas bērnudārza uz mežmalu aizvesti trīs kaijas mazuļi, Apes novadā atbrīvota starp siena ruļļiem iesprūdusi govs, Rīgā atbrīvota un nogādāta veterinārajā klīnikā sētā iestrēgusi kaija, savukārt Babītes novadā no dūmvada izvilkts un palaists brīvībā putns.

Kopumā VUGD saņēmis 47 izsaukumus, no kuriem 24 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt divi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta trīs cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas