Aizdegas bez uzmanības atstāta eglīte, glābjoties cietuši trīs cilvēki

0 komentāri

Svētku sajūtu mājās var uzturēt arī bez aizdedzinātām svecītēm. Tomēr, ja tās iedegtas un vēl saliktas egļu zaros, sēdiet tām klāt līdz izdeg, vai dodoties uz citu telpu nopūtiet, citādi sekas var būt ļoti smagas, kā tas notika vakar vakarā Mārupē.

Mārupē, Ziedleju ielā vakar vakarā izcēlās postošs ugunsgrēks. Divstāvu mājas pirmajā stāvā uzliesmoja bez pieskatīšanas atstāta izkaltusi eglīte, kuras zaros pirms brīža iedegtas sveces. Mājas saimnieki – 40 gadus vecs vīrietis, 45 gadus veca sieviete un viņu 7 gadus vecā atvase sajutuši dūmus, tikai tad, kad caur pirmo stāvu izkļūt no telpam vairs nebija iespējams. Viņi lekuši pa logu un skrējuši pie kaimiņiem, lai tie izsauc ugunsdzēsējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzēšanas darbus glābēji pabeiguši tikai piecos no rīta. Tikmēr mājas saimnieki jau nogādāti slimnīcā un pēc visām pārbaudēm atklājies, ka viņi cietuši visai smagi – diagnosticēti roku un kāju lūzumi.

Glābēji aicina pēc svētkiem izkaltušajās eglītēs vairs neaizdegt svecītes, jo izžuvušais koks var uzliesmot dažās sekundēs, turklāt eglē sakārtās sintētiskās mantiņas var radīt indīgu sadūmojumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas