Agresīvs vīrietis cauršauj automašīnas stiklu un trāpa pasažierim galvā

3 komentāri
Agresīvs vīrietis cauršauj automašīnas stiklu un trāpa pasažierim galvā
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Sestdien, 6. jūnijā, policija no mediķiem saņēma informāciju par sašautu vīrieti, kurš nogādāts slimnīcā. Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka ap pulksten 6.45 divi vīrieši ieradušies kādā atpūtas centrā Mazā Kalna ielā. Abi vīrieši iegājuši atpūtas centrā, taču kāds vīrietis agresīvi viņiem licis doties projām. 

Abi atpūtas centra apmeklētāji iesēdušies automašīnā un sākuši braukt projām, taču tad izdzirdējuši šāvienu – lode trāpījusi pa priekšējo stiklu.

Bēgot no agresīvā vīrieša, automašīnas vadītājs tikai pēc kāda laika pamanījis blakus sēdošo draugu, kuram tek asinis. Šoferis izsaucis mediķus, kuri cietušo – 1992. gadā dzimušo vīrieti – smagā stāvoklī nogādājuši slimnīcā.

Policisti noskaidroja iespējamo vainīgo personu, un jau pēc pāris stundām aizturēja 1973. gadā dzimušu vīrieti, pie kura kratīšanas laikā atrada arī TT pistoli.

Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu, viņam par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Vakar 1973. gadā dzimušajam vīrietim tika piemērots apcietinājums. Turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu nozieguma motīvus.

3 komentāri

TOP komentāri

 • pff
  +1

  pff

  kāds iemesls???būri šādus primātus tik jābāž,un kāpēc vispār tādam ierocis?

  09.06.2015 20:40

 • Jānis A Ronis
  0

  Jānis A Ronis

  urlai aizgāja širmis ...

  10.06.2015 17:31

 • Aivars
  0

  Aivars

  Nevar jau zināt iemeslus, kapēc pielietots šaujamais, bet vai tad tas bija vienīgais risinājums? :-(

  09.06.2015 10:44

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas