Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem un saimnieku klātbūtnē saplosa klēpja sunīti

1 komentārs

Rīgā, Dārzciemā, divi milzīgi suņi saplosījuši trešo, pavisam miniatūru klēpja sunīti, burtiski norāvuši viņam galvu, turklāt tas noticis dzīvnieka saimnieku acu priekšā. 

Svētdienas dienā Jevgēnijas vecāki ar kājām devās pa Ļaudonas ielu Dārzciemā pie turpat netālu dzīvojošās vecmāmiņas, klēpī nesot punduršpica šķirnes sunīti. Diemžēl tālu viņi netika. No Ļaudonas ielas 24. nama sētas izskrēja divi vācu aitu sugas suņi un uzbruka garāmgājējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņi ar tādu spēku izrāva sunīti no vecāku rokām un sarāva gabalos. Pavadiņa ar visu karabīni notrūka no kakla siksnas. Tas viss bija acu priekšā, un šis saplosītais ķermenis – viena suņa žokļos bija galva. Otram sunim zobos viss pārējais ķermenis. Viņi to aizvilka pie sevis uz teritoriju. No traģēdijas vietas līdz viņu mājai ir 50 metru, tas viss notika publiskā vietā uz ielas. Viņi aizvilka ķermeni uz savu sētu un izsvaidīja pa teritoriju,” stāsta meitene.

Policijā par notikušo šobrīd uzsākta izmeklēšana, bet Jevgēnijai nav pārliecības, ka viss beigsies ar reālu un nopietnu sodu agresīvo suņu saimniekam. Turklāt likumsargi esot uzstājuši, lai Jevgēnijas tēvs, kuram sakosta roka, lietā figurē kā liecinieks, nevis cietušais.

Vairāk par šausminošo notikumu skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • x
    +1

    x

    Labi suņi, savu vārda cienīgi.

    08.05.2015 11:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas