Agresīva sieviete kāpņu telpā ar nazi uzbrūk jaunietim

0 komentāri

Vakar ap pulksten 15:30 Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu daudzstāvu māju Mārcienas ielā, Rīgā. Tur kādas mājas kāpņu telpā neadekvātas uzvedības sieviete ar nazi uzbrukusi jaunietim.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka agresīvi noskaņotā sieviete piegājusi pie 1995. gadā dzimuša jaunieša, kurš gaidījis liftu un uzbrukusi viņam ar nazi, nodarot miesas bojājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietušā jaunieša māte policistiem norādīja, kur dzīvo iespējamā vainīgā persona. Pārbaudot norādīto dzīvokli, likumsargi atrada un aizturēja agresīvo 1977. gadā dzimušo sievieti.

Pārbaudot aizturētās sievietes personīgās mantas, viņas somā tika atrasts nazis, ar kuru sieviete uzbruka un savainoja cietušo jaunieti.

Pret sievieti tika uzsākts kriminālprocess par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Sieviete jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par agresīvu uzvedību pret kaimiņiem. Sieviete šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas