Ādažu bāzē aizturētos Krievijas pilsoņus patur apcietinājumā

1 komentārs

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien nolēma paturēt apcietinājumā spiegošanā aizdomās turētos Krievijas pilsoņus Andreju Popko un Aleksandru Kurkinu.

Aizdomās turētie tiesas sēžu zāli pameta Drošības policijas darbinieku pavadībā, saslēgti rokudzelžos. Krievijas pilsoņu advokāte uzskata, ka par spiegošanu un mēģinājumu veikt teroristiskas darbības aizdomās turētie vīrieši, kuri Krievijā pārstāvot nereģistrētu opozīcijas partiju, Ādažu militārajā bāzē nodarbojušies ar mūsdienu mākslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrieši tika aizturēti jūnijā, kad viņi mēģināja nelikumīgi iekļūt Ādažu bāzē, kad tur bija sākušās starptautiskās mācības Saber Strike 2015. Līdzi viņiem bija arī skrejlapas angļu valodā.

Atbildību par notikušo uzņēmusies kādreizējās neofašistiskās Krievijas Nacionālboļševiku partijas pēctece – partija Cita Krievija. Abiem vīriešiem draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana līdz 20 gadiem. Šajā procesā aizdomās turētā statuss piemērots arī prokrieviskajam aktīvistam Vladimiram Lindermanam.

Viņam gan piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība un aizliegums izbraukt no valsts.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Bet, ko tad ar tiem nacistiem iesākt?

    12.08.2015 15:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas