Ādažos atrasts miris vietējo bezpajumtnieku līderis

0 komentāri

Ādažos kādā pamestā ēkā vakar izcēlies ugunsgrēks, bet vēl pirms divām diennaktīm jaunceltnē atrasts kāda bezpajumtnieka līķis, kurš vietējiem iedzīvotājiem esot bijis labi pazīstams.

Vakar vēlā pēcpusdienā Ādažos, Gaujas ielā – pretī Valsts policijas ēkai, aizdegusies kāda pamesta jaunceltne. Ar kodīgiem dūmiem dega matrači.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka jaunceltnē pagaidu mājas bija ierīkojis vietējais bezpajumtnieku ”boss” Valentīns. Paši Ādažu bezpajumtnieki neatzīst, ka bojāgājušais bijis viņu boss, bet noteikti pret aizgājēju izturas ar cieņu, jo viņš agrāk sēdējis cietumā par zādzībām un laupīšanām.

Iespējams, Valentīns nosalis, varbūt arī nosists, tomēr, visticamāk, vīrieti piebeigušas cietumā iegūtās veselības kaites.

Valentīnam Ādažos ir arī privātmāja, pareizāk sakot viņa mātei, bet, tā kā mātes patēvs esot neciešams cilvēks, Valentīns izvēlējies dzīvi uz ielas.

Par ugunsgrēku Valentīna pagaidu mājvietā neviens bezpajumtnieks neko nezina. Neesot tur kopš sestdienas gājuši, katram ir sava vieta, kur palikt. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka Valentīns gatavojies savai pēdējai stundiņai, jo pēdējā laikā to vien darījis kā dzēris.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas