8 gadus veca meitene jau otro reizi cenšas nodedzināt savu audžu mammu

3 komentāri

Kāda sieviete nepilnu četru mēnešu laikā cietusi divos ugunsgrēkos. Abās ugunsnelaimēs, iespējams, vainojama viņas astoņus gadus vecā audžumeita.

Juglā, Silciema ielā svētdienas naktī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Uz daudzdzīvokļu māju traukušies teju visu dienesti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Degšanas platība niecīga, taču sekas varēja būt baisas. Sieviete ar savu adoptēto, astoņus gadus veco meitu cīnījusies par dzīvību – viņus kā pirmie steigušies glābt kaimiņi.

Jāatgādina, ka 3. septembrī šo ģimeni jau piemeklēja liela nelaime, kad Egļpiepē aizdegās viņu māja. Degpunktā komanda toreiz lūdza skatītāju palīdzību, lai atjaunotu ģimenes māju.

Toreiz neviens negribēja skaļi atzīt, ka aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu krīt uz ģimenes adoptēto atvasi. Tagad šaubu tik pat kā vairs nav, jo meitene ļoti novēloti paziņojusi par degšanu.

Sieviete saka paldies visiem ārstiem un ugunsdzēsējiem, kuri viņu glābuši. Tikai pateicoties viņiem, sieviete, šobrīd ir dzīva.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Paziņa!
  0

  Paziņa!

  Pirmkārt ir ļoti neētiski ,ka sieviete televīzijā spriež tiesu par 8 gadīgu bērnu,kamēr nav blakus tēva, otrkārt nav ekspertīzes par bērna veselības un garīgo stāvokli! Sievietei slavu sagribējās? Pazīstu Ingu un teikšu godīgi, vajag parakt dziļāk, sieviete nav enģelis, un godīgi? - prot garīgi terorizēt! Ieteiktu lietu izmeklēt kārtīgāk!

  17.12.2014 13:43

 • Elabis
  0

  Elabis

  Pilnīgi iespējams ,ka meitene to dara,jo redz ,ka ģimene gaida bērniņu un tas ir varbūt iemesls .varbūt greizsirdīga.

  16.12.2014 20:37

 • lll
  0

  lll

  nolādētā kverple

  16.12.2014 14:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas