24 gadus jauns vīrietis iet bojā ugunsgrēkā

0 komentāri

Jaunietis dzīvoja mājā, kur nebija elektrības, un sildījās, metāla mucā dedzinot malku, – tā par kādu ugunsgrēkā bojāgājušu jaunu vīrieti stāsta tie, kuri viņu pazina.

Viesatu pagasts atrodas netālu no Jaunpils, un tā centrs, kā jau daudzi ciemati Latvijā, ir mierīga un klusa vieta. Tādos ciemos nelaimes, paldies Dievam, notiek reti un, līdz ar to, arī glābšanas dienests te ir rets viesis. Taču ceturtdienas rīts bija izņēmums…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki, kuri agri devās uz darbu, vēl tumsā pamanīja, ka vecajā pienotavā, kas atrodas pie ciema peldvietas, plosās uguns.

Atklājies, ka pienotava nemaz nav bijusi tik neapdzīvota, kā varētu šķist nejaušam garāmgājējam – tajā it kā pašvaldība jau gadiem ilgi ļāvusi mitināties kādam 24 gadus vecam vīrietim un viņa mammai, kad tā vēl bija dzīva. Pirms mammas nāves vecajā mājā vismaz bijusi elektrība, taču tagad iemītniekam bija jāizlīdzas ar svecīti un ļoti savdabīgu apkures veidu – mucu, kurā dedzina malku.

Istabas sildīšana, metāla mucā dedzinot malku, ir likteņa izaicināšana. Klāt vēl nākusi bieža dzeršana un smēķēšana, tāpēc vecā pienotava šoreiz nav degusi pirmo reizi.

Tā nu sanācis, ka ēka tagad ir izdegusi, un tajā bojā gājis gan tās iemītnieks, gan viņa četrkājainais draugs.

Ugunsdzēsēji apliecina, ka iespējamais degšanas iemels ir neuzmanīga rīcība ar uguni. Varbūt vainīga kurināšana, varbūt – smēķēšana.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas