23 gadus vecā Bolderājas ”virinātāja” datorā atrod bērnu pornogrāfiju

0 komentāri

Ik pa brīdim Latvijā ar lielāku vai mazāku ažiotāžu aiz restēm tiek iesēdināts kāds ekshibicionists vai seksuāli neapmierināts indivīds. Bieži vien cilvēki pat nenojauš, ka turpat līdzās dzīvo kāds dīvainis. Taču, izrādās, ka ir arī gadījumi, kad ļaudis nojauš par aizdomīgā tipa pretlikumīgajām nodarbēm, bet nesteidzas par to ziņot likumsargiem.

Lai arī par aizdomīgo vīrieti, kurš redzēts Gobas ielas apkaimē, policisti uzzināja no apkārtējo māju iedzīvotājiem, izmeklēšanas laikā atklājies, ka puisis, neviena netraucēts, uzdarbojies vairākus mēnešus. Patiesību par jaunieša dīvainajām izklaidēm atklājis kāds Bolderājas iedzīvotāja iesniegums, kurš šā gada februārī nonācis Rīgas Kurzemes iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau izmeklēšanas laikā 23 gadus vecajam, iepriekš nesodītajam pārkāpējam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, un viņš nonācis cietumā, bet likumsargi turpinājuši šķetināt viņa neparasto izklaižu vēsturi. Kā izrādās, publiskā pašapmierināšanās nebūt nav vienīgais viņa pārkāpums.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Policisti aicina par aizdomīgiem “tipiņiem” ziņot jau laikus, necerot, ka to izdarīs kāds cits. Jo īpaši, ja ko nelāgu esat redzējis skolu, bērnudārzu vai rotaļu laukumu tuvumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas