199 kilometri stundā! Tā kāds motociklists atklāj motosezonu

0 komentāri

Pagājušajā sestdienā Degpunktā jums jau stāstīja par traģiskiem negadījumiem, kas saistīti tieši ar motobraucējiem. Sestdien bija motosezonas atklāšana, ko, īpaši galvaspilsētā dzīvojošie, nevarēja nepamanīt. Jāteic, ka arī policistiem šajā dienā darba pietika. Viņi pēc pakaļdzīšanās aizturējuši kādu motociklistu, kurš braucis ar ātrumu 191 kilometrs stundā.

Tas noticis dienas vidū uz autoceļa Veclaicene–Rīga. Motocikla vadītājs uz policijas rīkojumu apstāties nereaģēja, līdz ar to par šo vadītāju tika paziņots citai ekipāžai, kura pēcāk fiksēja šo pašu Kawasaki markas motociklu braucam ar ātrumu jau 199 kilometri stundā. Tika uzsākta pakaļdzīšanās, lai notvertu likumpārkāpēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc aptuveni 20 minūšu pakaļdzīšanās Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki aizturēja 39 gadus vecu vīrieti. Par nepakļaušanos policijas darbiniekiem, kā arī bēgšanu paredzēts sods – administratīvais arests no 10 līdz 15 diennaktīm, naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro apmērā, kā arī tiesību atņemšana uz četriem gadiem. Šo pārkāpumu izskatīs tiesa.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu motocikla vadītājam draud naudas sods 360 līdz 480 eiro apmērā. Tik dārga pirmā sezonas diena izrādījās dažiem motociklistiem.

Uz valsts ceļiem aizvadītajā diennaktī noticis 50 satiksmes negadījums, tajos cietuši 16 cilvēki. Reibumā pie stūres pieķerti 14 autovadītāji.

Foto: motociklistu sezonas atklāšanas pasākums

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas