19 gadus vecs puisis centies nogalināt paziņu

0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Teikas policistu palīdzību lūguši mediķi, kuri no kāda Vaidavas ielas pagalma slimnīcā nogādājuši nopietni cietušu jaunieti, kuram konstatētas piecas durtas brūces.

Lai arī cietušais, 23 gadus vecais puisis, pirmo diennakti slimnīcā pavadījis komā, jau nākamās dienas vakarā viņš atmodies un policistiem izdevies noskaidrot, kurš varētu būt vainojams notikušajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā nereti, viss sācies kopīgas iedzeršanas laikā, turpat daudzdzīvokļu namu pagalmā, kur viņu atraduši dakteri.

Tikai pāris dienu pēc notikušā, pateicoties cietušā sniegtajam aprakstam, policistiem izdevies sadzīt 19 gadus vecā ļaundara pēdas, un viņš veiksmīgi aizturēts.

Par lielu izbrīnu likuma sargiem, aizturētais, iepriekš policijas redzeslokā neskaitāmas reizes nonākušais jaunietis nav noliedzis savu vainu, turklāt atzinis, ka viņa mērķis bijis nevis pārmācīt, bet gan nogalināt paziņu.

Šobrīd, ņemot vērā policistiem zināmos faktus, pret jaunieti ierosināts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu.

19 gadus vecajam jaunietim, kurš, pēc policistu vārdiem, sevi uzskata par vietējo kriminālo autoritāti, savu ietekmi ”rajonā” nāksies zaudēt, jo pēc šā notikuma brīvībā viņš nebūs vēl ilgi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas