18 gadīgs jaunietis Talsos sacērt gabalos vīrieti

1 komentārs

Talsu pusē par slepkavību, kurā lietā likts gan nazis, gan cirvis, aizturēts 18 gadus vecs puisis. Viņa omīte šodien mirkst asarās un stāsta, ka viņas mazdēls vienkārši uzņēmies svešu vainu.

Bija 20. decembris, Talsu novada Laidzes iedzīvotājs Dzintars bija savā dzīvoklī, droši vien kārtējo reizi piedzēries. Kaimiņi atceras, ka no dzīvokļa nākuši kliedzieni, taču tā tas bijis parasti, kad Dzintars dzēris un neviens tam nav pievēris uzmanību. Lai gan – iespējamais Dzintara bļaušanas iemesls bijis maigi sakot savdabīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti – kaimiņiem ir aizdomas, ka kāds aptuveni 35 gadus vecs vīrietis no pirmā stāva, kurš it kā esot garīgi slims, brīžiem devies pie dzērušā 54 gadus vecā Dzintara, lai viņam seksuāli uzmāktos.

Taču šoreiz kliegšanas iemesls bija cits. Par to ļaudis uzzināja tikai pēc četrām dienām – Ziemassvētku vakarā. Tad Dzintara meita dzīvoklī atrada sava tēva sakropļoto līķi ar durtām un pat cirstām brūcēm.

Visu Ziemassvētku nakti policisti strādājuši Dzintara dzīvoklī, lai pēc iespējas ātrāk atšķetinātu šo noziegumu un pēc dienas viņiem tas it kā izdevies. Viņi ieradušies pēc kāda 18 gadus jauna puiša – Silarda, kurš dzīvo citā ēkā, pārsimt metru attālumā no nozieguma vietas. Runā, ka jaunietim ar Dzintaru bijis kāds konflikts, ko viņš šādi, paveicot nežēlīgu slepkavību, atrisinājis.

Degpunktā komanda tikās ar puiša vecmāmiņu, kura par notikušo izplūst asarās. Viņa netic, ka Silards ir vainīgs.

Proti – vecmāmiņa pieļauj, ka nežēlīgo slepkavību pastrādājis kāds puiša draugs, nevis viņš pats. Nevienam pat prātā neesot nācis, ka iepriekš par sīkiem noziegumiem sodītais jaunietis varētu sacirst gabalos vietējo dzērāju.

Omīte ar mazdēlu vairs neesot runājusi. Tagad viņa ļoti cer, ka izmeklētāji vēl strādās un puisi tomēr atzīs par nevainīgu. Policisti plašākus komentārus kā vien to, ka piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un turpinās pirmstiesas izmeklēšana, pagaidām nesniedz.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Es
    0

    Es

    Man ir kauns,ka pazīstu šo cilvēku.

    22.07.2015 23:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas